Pirms pāris nedēļām viena no manām draudzenēm sasniedza otro pilngadību. Bet es, būdama es, nodomāju - nekādu dāvanu, cepsim kūku! Zinot viņas lielo apsēstību ar pistācijām, sāku meklēt dažādus variantus Pinterest krājumos. Kad pāris desmit kūkas bija atzīmētas uz mana slepenā dēļa, sapratu, ka jārīkojas un atzīmēju trīs variantus arī atklāti. Kāds brīnums, draudzene noreaģēja un ielaikoja vienu no kūkām. Sapratu-esmu atradusi īsto. Tā nu nonācu pie šīs receptes un šīs brīnišķīgās kūkas, kur avanes biskvītā tā vien prasās tikt apēstas, bet skaistais, un atzīsim, arī treknais krēms, neļauj novērst acis no tās. Kūkas svars un lielums bija ievērojams, bet mēs, būdami desmit ēdāji, pat pēc lieliskas namamātes sagādātas maltītes, kūku notiesājām. Tātad secinājums viens - jubilāre ielaikoja pareizo kūkas recepti, bet es spēju to pietiekami labi realizēt.

Few weeks back one of my girlfriends reached her second age of majority - 21. But me, being me, decided that there will be no presents - a cake will be baked! Knowing that she is a big fan of everything pistachio I quickly started pinning  a variety of pistachio cakes on my secret Pinterest board. After more than a dozen where picked I thought that it is time to act and I pinned three of the cakes openly on my Cake board. Lucky for me she reacted within minutes and liked one of the cakes. At that moment I knew - this is it, there really is going to be a cake. In this way I came across this beautiful recipe that allows raspberries to bloom inside the biscuit and mascarpone cream makes cake to look insanely mouthwatering. The size and weigh of the cake was noteworthy, but even after a great meal, we, 10 eaters, ate almost the whole cake. And that only can mean one thing - my friend liked the right pin, but I was skilled enough to actually execute it well enough.  Pirms pāris nedēļām viena no manām draudzenēm sasniedza otro pilngadību. Bet es, būdama es, nodomāju - nekādu dāvanu, cepsim kūku! Zinot viņas lielo apsēstību ar pistācijām, sāku meklēt dažādus variantus Pinterest krājumos. Kad pāris desmit kūkas bija atzīmētas uz mana slepenā dēļa, sapratu, ka jārīkojas un atzīmēju trīs variantus arī atklāti. Kāds brīnums, draudzene noreaģēja un ielaikoja vienu no kūkām. Sapratu-esmu atradusi īsto. Tā nu nonācu pie šīs receptes un šīs brīnišķīgās kūkas, kur avanes biskvītā tā vien prasās tikt apēstas, bet skaistais, un atzīsim, arī treknais krēms, neļauj novērst acis no tās. Kūkas svars un lielums bija ievērojams, bet mēs, būdami desmit ēdāji, pat pēc lieliskas namamātes sagādātas maltītes, kūku notiesājām. Tātad secinājums viens - jubilāre ielaikoja pareizo kūkas recepti, bet es spēju to pietiekami labi realizēt.

Few weeks back one of my girlfriends reached her second age of majority - 21. But me, being me, decided that there will be no presents - a cake will be baked! Knowing that she is a big fan of everything pistachio I quickly started pinning  a variety of pistachio cakes on my secret Pinterest board. After more than a dozen where picked I thought that it is time to act and I pinned three of the cakes openly on my Cake board. Lucky for me she reacted within minutes and liked one of the cakes. At that moment I knew - this is it, there really is going to be a cake. In this way I came across this beautiful recipe that allows raspberries to bloom inside the biscuit and mascarpone cream makes cake to look insanely mouthwatering. The size and weigh of the cake was noteworthy, but even after a great meal, we, 10 eaters, ate almost the whole cake. And that only can mean one thing - my friend liked the right pin, but I was skilled enough to actually execute it well enough.  


6 comments

 1. that looks so delicious!!

  www.amoderngypsy.blogspot.com

  ReplyDelete
 2. Oh my! So yum!!!

  ♘ www.sugarpopfashion.com ♘

  ReplyDelete
 3. Wow this looks amazing! So pretty too! Thanks for stopping by my blog! xo
  McKenna
  stylewaltz.com

  ReplyDelete
 4. That looks yummy, can see why you ate it all. Would definitely be coping the recipe.

  http://thinkworkandgo.blogspot.com/

  ReplyDelete

Contact

Instagram

© Brigita Dambe
Design by The Basic Page